KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16218369
nr 1621 8369
Oljemålningar
2 st, Orvar Bäckner, kustlandskap Ven. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 23x28 - 30x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:07:49
100 kr
150 kr